מגיע לכם להנות מהחבילות המיוחדות שלנו

השאירו מספרכם כאן ונציגנו יתאמו אתכם ביקור מיידי בספא

emerladspa

ליצירת קשר אנא השאר פרטים.


מתנה לאישה – יום בספא,הפינוק המושלם

אם אתה מחפש מתנה לאישה אהובה, יום בילוי בספא יכול להיות המתנה המושלמת והפינוק אולטימטיבי עבורה. מנהלי ספא אמרלד במלון דן פנורמה תל אביב מסבירים מה הופך יום בספא ליום של פינוק מושלם.מתנה לאישה באמרלד ספא בתל אביב

 

כולם רוצים פינוק

כולנו אוהבים להינות, וכולנו אוהבים לנוח, להירגע ולהתפנק. הבילוי בספא מאפשר לכל אחד לנוח בצורה מלאה, בג'קוזי, בסאונה, עם כוס יין על שפת הבריכה או במרפסת מול הים בספא בתל אביב, ובטיפולי המגע המועדפים עליו – שיאצו, רפלקסולוגיה, עיסוי שבדי, עיסוי רקמות עמוק, לומי לומי, אבנים חמות, טיפולי פנים ועוד. הרשימה ארוכה.


מגיע לה

רוב הנשים בימינו עובדות קשה. לרובן עבודה וקריירה ממש כמו לגבר, ועדיין, רוב מטלות הבית מוטלות עליהן, מדרך הטבע כנראה. נשים, ובעיקר אמהות, נמצאות בריצה מתמדת אחרי כל מה שצריך להספיק, ולאחר עבודת היום הן ממשיכות ביום עבודה נוסף בבית, מתוך הדאגה התמידית לכל בני הבית והאהבה האינסופית שהן חשות כלפי משפחתן. מתנה לאישה שאיתך היא כמעט חובה,  ובעיקר כזו שתאפשר לה מנוחה מלאה לכמה שעות ואפילו ליום שלם, שבו ישרתו אותה, יטפלו בה, ויעניקו לה את כל מה שמגיע לה.


לשדרג את הפינוק

כדי להפוך את מתנה למושלמת, אנוחנו מציעים לכל גבר להצטרף לאשתו ליום הפינוק שלה. יום בילוי זוגי בספא לזוגות יעניק בילוי מושלם ומפנק לא רק לאישה אלא גם לגבר. המנוחה דרושה לכל אחד, וכל אחד מכם יכול למצוא את הטיפול המפנק ביותר עבורו, ביחד או לחוד. מבחינת האישה, העובדה שהגבר שלה פינה לעצמו יום כדי לבלות איתה, הופכת את היום למושלם, ועדיף על בילוי יום כזה עם חברות. שדרוג המערכת הזוגית, חיזוק הקשר ביניכם והחזרת אש התשוקה הזוגית, הם בונוס מפתה שמתלווה ליום כזה.


הזמנה זוגית

אז אם אתה מחפש מתנה לאישה, פנק גם את עצמך וצאו יחד ליום ספא לזוג. המחווה הרומנטית כלפיה כבר נעשית בעצם היום, ואתה לא צריך להתאמץ – רק להזמין מראש מקום ולבוא להינות יחד עם האישה שאתה אוהב.

 

 

ספא בתל אביב - אמרלד ספא במלון דן פנורמה
x