מגיע לכם להנות מהחבילות המיוחדות שלנו

השאירו מספרכם כאן ונציגנו יתאמו אתכם ביקור מיידי בספא

emerladspa

ליצירת קשר אנא השאר פרטים.


יום פינוק זוגי בספא הוא יועץ הנישואים החדש שלכם

אם גם אתם מבין הזוגות הרבים שחווים בעיות בזוגיות שלהם, כדאי שתמשיכו לקרוא. המציאות העגומה לעיתים שזוגות חווים במקום שצריך להיות עבורינו הכי בטוח – הזוגיות, מערערת את חייהם בכל תחומיהם, עד אשר חלקם פונים לאלטרנטיבה של גירושים. אבל יש גם פתרון אחר הנותן מקום להשקעה בין בני הזוג ומקום לשיח אמיתי - יום פינוק זוגי בספא איכותי. בילוי זוגי בספא מאפשר לזוג לתקן את היחסים בדרך נפלאה, מרגיעה המאפשרת פתיחות, וכך ניתן להגיע לתיקון היחסים מבלי להוציא כספים על השירותים היקרים של מטפלים זוגיים.


להגיע לשלום בית

הלחצים והמתחים של החיים לא תורמים לאף אחד מאיתנו, ובטח לא עושים טוב לזוגיות שלנו. עומס נפשי גדול שמצטבר בעבודה או מלחצים כלכליים מוצא את דרכו החוצה בזוגיות, במקום שהכי נוח לו לצאת. הדברים שאנחנו לא מרשים לעצמינו מחוץ לבית, אנחנו מרשים לעצמינו לעשות עם בני או בנות הזוג שלנו, כך שבמקומות בהם הכעסים והמתחים מצטברים אין לנו מקום אחר להוציא אותם חוץ מהבית. כך שלעיתים אנחנו מוצאים את עצמינו כועסים על בני הזוג שלנו ללא כל סיבה נגלית לעין, אך למעשה הסיבה נעוצה במקומות אחרים. כדור השלג הזה הולך וגדל עד שהנישואים מגיעים למקומות שקשה מאוד לתקן אותם.

אז איך הופכים אתה קערה על פיה ומגיעים לשלום בית? אם נדאג להוציא החוצה את כל מה שמצטבר בפנים בדרך אחרת שאיננה בני הזוג שלנו, הדברים בודאי יראו אחרת. ספא לזוג מאפשר להוציא את כל המתחים והכעסים החוצה, ועל דרך גם להינות מזמן איכות משותף.


בואו להתפנק בספא אמרלד

יום פינוק זוגי בספא מאפשר לבני הזוג גם להינות משבירת שיגרה וחוויה משותפת וגם להינות מאווירה מפנקת ומרגיעה של ספא המוציאה החוצה את כל האנרגיות השליליות שהצטברו בתוכינו. האוירה השוררת בספא, מאפשרת לבני הזוג להגיע לשיח משותף מתוך מקום רגוע ושלו, תוך שהם שומרים על אוירה חיובית ביניהם. אמרלד ספא האיכותי והמפנק, הנמצא במלון דן פנורמה שעל חוף תל אביב, מאפשר לזוגות רבים להגיע לתיקון הזוגיות שלהם.

 

ספא בתל אביב - אמרלד ספא במלון דן פנורמה
x