מגיע לכם להנות מהחבילות המיוחדות שלנו

השאירו מספרכם כאן ונציגנו יתאמו אתכם ביקור מיידי בספא

emerladspa

ליצירת קשר אנא השאר פרטים.


בילוי זוגי רומנטי? בספא!

מה עולה לכם בראש כשאתם חושבים על בילוי זוגי רומנטי? טיול נינוח מול השקיעה, ארוחה אינטימית במסעדה טובה, רחצה משותפת בים ועוד. המשותף לכל הבילויים הללו הוא אפשרות הרגיעה והגדלת הפניות שלכם זה לזה. בשנים האחרונות הפך הבילוי הזוגי בספא ליעד מועדף על אינספור זוגות, כבילוי האולטימטיבי להירגעות משותפת ומילוי המצברים הזוגיים. מנהלי ספא אמרלד במלון דן, ספא איכותי לזוגות, מספרים על הקסם שקורה בעת הבילוי הזוגי בספא.

 

ספא לזוגות

באתרי הספא הגדולים אתם מחויבים לחלוק את החלל עם אנשים אחרים, וגם אם החלל מחולק לחללים קטנים יותר, הרבה אינטימיות לא תצליחו להשיג שם. בשנים האחרונות התגלה לכולם הקסם הגלום בספא אינטימי המיועד לזוגות, ומיועד מראש להכיל כמות קטנה של אנשים. מקומות כאלה נותנים משמעות מחודשת לכל יום פינוק זוגי שתכננתם, ומשדרגים את החוויה הזוגית ללא היכר.

 בילוי זוגי רומנטי בספא באמרלד ספא במלון דן פנורמה

לא סתם הנאה

הבילוי הזוגי בספא ייעודי הוא מתכון בדוק לחיזוק הזוגיות, הזרקת מרץ לתשוקה ההדדית, הגדלת האינטימיות הזוגית וחידוש האהבה. בילוי זוגי בספא, אפילו לשעה או שעתיים, מחולל קסם של ממש בין כל בני זוג, שזוכים לזמן איכות רומנטי. הקסם הזה קורה גם בזכות התפאורה שהמקום מכין עבור הזוגות, אבל גם בזכות טיפולי הגוף השונים, והבילוי האפשרי בסאונה או בג'קוזי, הידועים כמשחררי שרירים, מפיגי מתחים ומרגיעים עד מאוד. כשאנחנו רגועים ופנויים זה לזה, ללא שום מטלה או דאגה אחרת, אנו יכולים לגלות מחדש את הקסם הזוגי.

 

תנו ספא במתנה

היום, יותר מתמיד, קל למצוא אתרי ספא המיועדים עבור בילוי זוגי אינטימי. למרות שגם הגברים נהנים מהבילוי בספא, משום מה מקובל יותר שגברים מעניקים יום בילוי בספא בתור מתנה לאישה שאיתם. אולי העניין הוא בכך שנשים רוצות את הבילוי הרומנטי וזקוקות לו יותר מגברים, או בכך שיותר נשים מגיעות לספא באופן שגרתי. כך או כך, יום ספא במתנה הפך למתנה פופלארית ביום האהבה, לכבוד יום הנישואים, ביום האשה או בימי הולדת. אנחנו בהחלט מציעים לאמץ את העניין של ספא במתנה, אך לא להגביל את עצמכם, וקוראים לכל הנשים להפתיע את בני זוגן במתנה רומנטית – יום בילוי משותף בספא. זה ישתלם לכל הצדדים.

לחבילת בילוי זוגי

ספא בתל אביב - אמרלד ספא במלון דן פנורמה
x