מגיע לכם להנות מהחבילות המיוחדות שלנו

השאירו מספרכם כאן ונציגנו יתאמו אתכם ביקור מיידי בספא

emerladspa

ליצירת קשר אנא השאר פרטים.


בילוי זוגי ואיכותי בלב העיר

 

בילוי זוגי בספא הממוקם על שפת הים הוא הבילוי הזוגי המושלם. בבילוי כזה יש הכל – רומנטיקה, הירגעות, אינטימיות מקרבת וחידוש מצברי האנרגיה, לחיים בכלל ולזוגיות בפרט. הבילוי המשותף בספא מחזק את הקשר הזוגי, מחדש את האינטימיות בין בני הזוג ומגדיל אותה, ועוד. ההנאה שבני הזוג חולקים יחד מבטיחה את שדרוג הזוגיות, חידוש האינטימיות והתלקחות מחודשת של אהבה ותשוקה בין בני הזוג.

 

לבלות בספא לחיזוק הזוגיות  

בילוי משותף של בני הזוג בספא הוא, כאמור, הבטחה ממשית לחיזוק הקשר בין בני הזוג ולחידוש האהבה ביניהם. המשיכה והתשוקה בין בני הזוג נוטות לדעוך עם השנים, באופן טבעי, ובילוי זוגי בספא, רצוי למשך יום שלם בשילוב עם בילויים נוספים, מהווה אי של תענוג זוגי ושקט מבורך מהמולת היום-יום. האווירה הרומנטית שנוצרת בבילוי כזה, האינטימיות שמוצאת מחדש את מקומה בין בני הזוג, והמשיכה ההדדית שיכולה למצוא שוב את דרכה מבעד לשגרה, מבטיחים את שדרוג הזוגיות בפרט ואת חידוש מצבורי האנרגיות לחיים בכלל.

בילוי בשניים בתל אביב

תל אביב היא, כנראה, המקום המושלם לערוך בו יום בילוי זוגי, או בילוי משותף של כמה שעות. האפשרויות בתל אביב אינן נגמרות, בכל שעה משעות היום, בכל יום מימות השנה. תל אביב היא עיר ללא הפסקה, וככזו תמיד קורה בה משהו – תערוכה, מוזיאון, סרט, מסעדה, ים, בריכה, ספא, הפנינג, מסיבה... מה שתרצו. מומלץ להתחיל יום כזה בארוחת בוקר מפנקת, ולהמשיכו בטיפולי ספא זוגיים. אם זמנכם קצר, הסתפקו בכך, טיפולי הספא הזוגיים לבדם יכולים לחולל פלאים בכל זוגיות. אם זמנכם בידכם, המשיכו את הבילוי לאורך כל היום, והרוויחו כפליים.

 

בילוי זוגי באמרלד ספא

באמרלד ספא, הספא החדש והיוקרתי של מלון דן פנורמה, תוכלו למצוא מגוון טיפולי גוף זוגיים מפנקים ומרגיעים. צוות הספא ישמח לעזור לכם להתאים את הבילוי המושלם עבורכם, בשילוב ההיצע של העיר הגדולה, או בתוך המלון בלבד. הנוף הנשקף מהמלון הוא חוף הים התיכון, ומתקני המלון המפנקים עומדים לרשותכם. סיום אולטימטיבי לכל בילוי זוגי יהיה לגימת כוס יין על מרפסת ספא אמרלד, כשאתם נהנים מהבריזה ומהשקיעה המרהיבה. לחייכם!

ספא בתל אביב - אמרלד ספא במלון דן פנורמה
x