מגיע לכם להנות מהחבילות המיוחדות שלנו

השאירו מספרכם כאן ונציגנו יתאמו אתכם ביקור מיידי בספא

emerladspa

ליצירת קשר אנא השאר פרטים.


איך מוצאים ספא לזוגות?

חיפוש ספא איכותי, כזה המעניק תמורה מלאה פלוס למחיר שהוא גובה, הוא לא תמיד פשוט, בעיקר אם מדובר על ספא לזוגות. אנשים רבים הרוצים לערוך יום פינוק זוגי, והרבה גברים המחפשים מתנה לאישה, מוצאים את עצמם אובדי עצות לגבי בחירת הספא המומלץ. מנהלי ספא אמרלד במלון דן פנורמה בתל אביב, שדורג לאחרונה כאחד מחמשת אתרי הספא הטובים בארץ, נותנים טיפים למציאת ספא לזוג ובכלל.

 

המלצות

כדאי מאוד לשמוע להמלצות חברים ומכרים, בעיקר אלה שאתם מכירים היטב וסומכים עליהם. אם יש לכם חברים שמרבים לקבל טיפולי ספא במקומות שונים, תוכלו להתייעץ בהם. קבלו ידע מוקדם על הספא – האם הוא גדול או קטן? צפוף או מרווח? נקי או מלוכלך? מהי האווירה במקום? האם היחס אדיב ומקצועי? ועוד

אינטרנט וטלפונים

כדאי לגלוש אל אתר האינטרנט של כל ספא שקיבלתם עליו המלצה. פעמים רבות הספא נראה טוב יותר באינטרנט מאשר במציאות, אך תוכלו לקבל את הרושם הכללי. בידקו איזה טיפולים זמינים ואיזה חבילות משתלמות הספא מציע. אם זה ספא במלון כדאי לבדוק האם מתקני המלון השונים, כמו הבריכה לדוגמא, פתוחים לשימוש בפני אורחי הספא. כדאי להתקשר אל הספא ולהתרשם מהאדיבות ולשאול כל שאלה נוספת שעולה בדעתכם.  

 

טוב מראה עיניים

כאשר מדובר על השקעה של כמה מאות שקלים ביום כיף זוגי או במתנה מפנקת לבן או בת הזוג, מומלץ להשקיע את הזמן וללכת להתרשם משלושה עד חמישה מקומות לפני ההזמנה הסופית. בביקור תוכלו להתרשם המאווירה והמקום עצמו, מרמת הנקיון, וכו'. ספא לזוגות אמור לאפשר הרגשת פרטיות ואינטימיות, וככזה הוא אמור להיות קטן יחסית.

 

מקצועיות

בביקורכם במקום, אל תשכחו לוודא כי כל המטפלים במקום מוסמכים לבצע את הטיפולים וכי הם בעלי תעודות מתאימות. אם אתם מבצעים את ההזמנה במקום, תוכלו לבקש לדעת מי המטפל או המטפלת שלכם מראש  ולבקש לראות את התעודות שלהם. טיפולי גוף ממטפלים לא מוסמכים עלולים לגרום לנזק. לעיתים, ספא לזוגות מאפשר לערוך טיפולים זוגיים באותו חדר. אתם יכולים לבחור אם תרצו מטפל או מטפלת, רק אל תשכחו לציין זאת בעת ההזמנה.

 

 

ספא בתל אביב - אמרלד ספא במלון דן פנורמה
x